Utstilling Retriever
Tekst på bånd (tekst i parentes trykkes ikke) Farge Bilde Rosettgruppe/størrelse Varenr. Antall Pris inkl. MVA Ved 1-99 stk totalt antall rosetter i bestillingen Pris inkl. MVA Ved 100-499 stk totalt antall rosetter i bestillingen Pris inkl. MVA Fra 500 stk totalt antall rosetter i bestillingen
BEST IN SHOWNasjonalfargetBildeGruppe 10410180,0680,0680,06
BIS 2Blå/hvitMangler bildeGruppe 120525271,3571,3571,35
BIS 3Gul/hvitMangler bildeGruppe 120525371,3571,3571,35
BIS 4Grønn/hvitMangler bildeGruppe 120525471,3571,3571,35
BEST I RASENRød/GulMangler bildeGruppe 20420957,3948,7845,91
BEST I MOTSATT KJØNNGrønn/HvitMangler bildeGruppe 20421057,3948,7845,91
EXCELLENTRødMangler bildeGruppe 50452144,3937,7335,51
VERY GOODBlåMangler bildeGruppe 50452244,3937,7335,51
GOODGulMangler bildeGruppe 50452344,3937,7335,51
SUFFICIENTGrønnMangler bildeGruppe 50452444,3937,7335,51
CERTIFIKATNasjonalfargetMangler bildeGruppe 60460149,5942,1539,67
Res. CERTLys blåMangler bildeGruppe 60460949,5942,1539,67
CK (Championat kvalitet)RosaMangler bildeGruppe 60466249,5942,1539,67
CHAMPIONATGrønn/RødMangler bildeGruppe 60463049,5942,1539,67
DELTAGERRød/Valgfri farge sidebåndMangler bildeGruppe 80480136,5131,0429,21
Nr. 1RødMangler bildeGruppe 80480336,5131,0429,21
Nr. 2BlåMangler bildeGruppe 80480436,5131,0429,21
Nr. 3GulMangler bildeGruppe 80480536,5131,0429,21
Nr. 4GrønnMangler bildeGruppe 80480636,5131,0429,21
RESERVEOransjeMangler bildeGruppe 80480736,5131,0429,21
BARN OG HUNDGrønn/OransjeMangler bildeGruppe 80481636,5131,0429,21
BIS BrukshundRød/hvitMangler bildeGruppe 12b0526176,2576,2576,25
BIS 2 BrukshundBlå/hvitMangler bildeGruppe 2b0426962,7954,1851,31
BIS 3 BrukshundGul/hvitMangler bildeGruppe 2b0427062,7954,1851,31
BIS 4 BrukshundGrønn/hvitMangler bildeGruppe 2b0427162,7954,1851,31
BIR BrukshundRød/GulMangler bildeGruppe 5b0458549,2942,6340,41
BIM BrukshundGrønn/HvitMangler bildeGruppe 5b0458649,2942,6340,41
BEST IN SHOW ValpCerise/RosaMangler bildeGruppe 10410280,0680,0680,06
BIS 2 ValpBlå/RosaMangler bildeGruppe 120520671,3571,3571,35
BIS 3 ValpGul/RosaMangler bildeGruppe 120520771,3571,3571,35
BIS 4 Valpgrønn/RosaMangler bildeGruppe 120520871,3571,3571,35
BIS Reserve ValpOransje/RosaMangler bildeGruppe 120520971,3571,3571,35
BEST I RASEN ValpRød/Gul (rosa innerring)Mangler bildeGruppe 60462649,5942,1539,67
BEST I MOTSATT KJØNN ValpGrønn/Hvit (rosa innerring)Mangler bildeGruppe 60462749,5942,1539,67
Hederspremie ValpLilla (rosa innerring)Mangler bildeGruppe 60466549,5942,1539,67
DELTAGER ValpRosa/LillaMangler bildeGruppe 80480236,5131,0429,21
Nr.1 ValpRød/RosaMangler bildeGruppe 80481736,5131,0429,21
Nr.2 ValpBlå/RosaMangler bildeGruppe 80481836,5131,0429,21
Nr.3 ValpGul/RosaMangler bildeGruppe 80481936,5131,0429,21
Nr.4 ValpGrønn/RosaMangler bildeGruppe 80482036,5131,0429,21
RESERVE ValpOransje/RosaMangler bildeGruppe 80482136,5131,0429,21
BESTE JUNIORRød/HvitMangler bildeGruppe 120525671,3571,3571,35
BESTE JUNIOR 2Blå/HvitMangler bildeGruppe 20424257,3948,7845,91
BESTE JUNIOR 3Gul/HvitMangler bildeGruppe 20424357,3948,7845,91
BESTE JUNIOR 4Grønn/HvitMangler bildeGruppe 20424457,3948,7845,91
BESTE JUNIOR ReserveOransje/HvitMangler bildeGruppe 20424557,3948,7845,91
BIR JuniorRød/GulMangler bildeGruppe 50456144,3937,7335,51
BIM JuniorGrønn/HvitMangler bildeGruppe 50456444,3937,7335,51
BESTE UNGHUNDRød/HvitMangler bildeGruppe 120525771,3571,3571,35
BESTE UNGHUND 2Blå/HvitMangler bildeGruppe 20425257,3948,7845,91
BESTE UNGHUND 3Gul/HvitMangler bildeGruppe 20425357,3948,7845,91
BESTE UNGHUND 4Grønn/HvitMangler bildeGruppe 20425457,3948,7845,91
BESTE UNGHUND ReserveOransje/HvitMangler bildeGruppe 20425557,3948,7845,91
BIR UnghundRød/GulMangler bildeGruppe 50456044,3937,7335,51
BIM UnghundGrønn/HvitMangler bildeGruppe 50456344,3937,7335,51
BESTE VETERANRød/GråMangler bildeGruppe 120521071,3571,3571,35
BESTE VETERAN 2Blå/GråMangler bildeGruppe 20421657,3948,7845,91
BESTE VETERAN 3Gul/GråMangler bildeGruppe 20421757,3948,7845,91
BESTE VETERAN 4Grønn/GråMangler bildeGruppe 20421857,3948,7845,91
BESTE VETERAN ReserveOransje/GråMangler bildeGruppe 20422557,3948,7845,91
BIR VeteranRød/Gul (Grå innerring)Mangler bildeGruppe 50455944,3937,7335,51
BIM veteranGrønn/Hvit (Grå innerring)Mangler bildeGruppe 50456244,3937,7335,51
BESTE AVLSKLASSELilla/HvitMangler bildeGruppe 120521571,3571,3571,35
HP AvlsklasseLilla/HvitMangler bildeGruppe 20421257,3948,7845,91
BESTE OPPDRETTERKLASSELilla/HvitMangler bildeGruppe 120521671,3571,3571,35
HP OppdretterklasseLilla/HvitMangler bildeGruppe 20421157,3948,7845,91
LEDERRød/SortMangler bildeGruppe 90490138,2832,5330,62
SEKRETÆRBlå/SortMangler bildeGruppe 90490238,2832,5330,62
SEKRETARIATGul/SortMangler bildeGruppe 90490338,2832,5330,62
PLASSJEFGrønn/SortMangler bildeGruppe 90490438,2832,5330,62
VETRINÆRSortMangler bildeGruppe 100500334,8029,5827,84
DOMMERRødMangler bildeGruppe 100500434,8029,5827,84
RINGSEKRETÆRBlåMangler bildeGruppe 100500534,8029,5827,84
DOMMERASPIRANTRosaMangler bildeGruppe 100500634,8029,5827,84
DOMMERELEVCerise (rosa)Mangler bildeGruppe 100500734,8029,5827,84
RINGSEKRETÆRELEVLys blåMangler bildeGruppe 100500834,8029,5827,84
ASSISTENTGrønnMangler bildeGruppe 100500934,8029,5827,84
SKRIVERGulMangler bildeGruppe 100501034,8029,5827,84
ORDONANSRosaMangler bildeGruppe 100501234,8029,5827,84
FUNKSJONÆRRosaMangler bildeGruppe 100501334,8029,5827,84
SløyfebåndRødMangler bildeSløyfer0900155,6647,3144,53
SløyfebåndBlåMangler bildeSløyfer0900255,6647,3144,53
SløyfebåndGulMangler bildeSløyfer0900355,6647,3144,53
SløyfebåndGrønnMangler bildeSløyfer0900455,6647,3144,53
SløyfebåndRosaMangler bildeSløyfer0900555,6647,3144,53
SløyfebåndLillaMangler bildeSløyfer0900655,6647,3144,53
SløyfebåndHvitMangler bildeSløyfer0900755,6647,3144,53
SløyfebåndOransjeMangler bildeSløyfer0900855,6647,3144,53
SløyfebåndRød/GulMangler bildeSløyfer0901055,6647,3144,53
SløyfebåndGrønn/HvitMangler bildeSløyfer0901155,6647,3144,53
SløyfebåndNasjonalfargetMangler bildeSløyfer0901255,6647,3144,53
SløyfebåndSort/Rød/GulMangler bildeSløyfer0901355,6647,3144,53
SløyfebåndBlå/HvitMangler bildeSløyfer0901455,6647,3144,53
SløyfebåndRød/GrønnMangler bildeSløyfer0901555,6647,3144,53
SløyfebåndRød/HvitMangler bildeSløyfer0901655,6647,3144,53
SløyfebåndLilla/HvitMangler bildeSløyfer0901755,6647,3144,53
SløyfebåndLilla/RosaMangler bildeSløyfer0901855,6647,3144,53
SløyfebåndRød/RosaMangler bildeSløyfer0901955,6647,3144,53
SløyfebåndBlå/RosaMangler bildeSløyfer0902055,6647,3144,53
SløyfebåndGul/RosaMangler bildeSløyfer0902155,6647,3144,53
SløyfebåndGrønn/RosaMangler bildeSløyfer0902255,6647,3144,53
SløyfebåndSort/OransjeMangler bildeSløyfer0902355,6647,3144,53
SløyfebåndGrå/RosaMangler bildeSløyfer0902455,6647,3144,53
SløyfebåndLys blåMangler bildeSløyfer0902555,6647,3144,53
Gå til handlekurv

Kontaktinformasjon

Flaggfabrikken AS
Bakkaneveien 24
3267 Larvik
Tlf: 33 13 96 10
mandag-fredag 0830-1600
post@flaggfabrikk.no

Flaggfabrikken a.s

Vår kunnskap og erfaring er din trygghet. Flaggfabrikken a.s har det du trenger. Vi er løsningsorientert og yter høy service. Ta kontakt, så hjelper vi deg med å finne det rette for deg, skolen eller barnehagen din, idrettslaget eller din bedrift.