Utstilling hund
Tekst på bånd (tekst i parentes trykkes ikke) Farge Bilde Rosettgruppe/størrelse Varenr. Antall Pris inkl. MVA Ved 1-99 stk totalt antall rosetter i bestillingen Pris inkl. MVA Ved 100-499 stk totalt antall rosetter i bestillingen Pris inkl. MVA Fra 500 stk totalt antall rosetter i bestillingen
BEST IN SHOW (ekstra stor)NasjonalfargetBildeGruppe 1305301139,19139,19139,19
BEST IN SHOWNasjonalfargetBildeGruppe 10410180,0680,0680,06
BIS 2BlåBildeGruppe 20420157,3948,7845,91
BIS 3GulMangler bildeGruppe 20420257,3948,7845,91
BIS 4GrønnMangler bildeGruppe 20420357,3948,7845,91
BEST I GRUPPENBlå/HvitMangler bildeGruppe 40440146,1039,1936,88
BIG 2BlåMangler bildeGruppe 40440246,1039,1936,88
BIG 3GulMangler bildeGruppe 40440346,1039,1936,88
BIG 4GrønnMangler bildeGruppe 40440446,1039,1936,88
BIG 5OransjeMangler bildeGruppe 40441346,1039,1936,88
BEST I RASENRød/GulMangler bildeGruppe 50450144,3937,7335,51
BEST I MOTSATT KJØNNGrønn/HvitMangler bildeGruppe 50450644,3937,7335,51
CHAMPIONATGrønn/RødMangler bildeGruppe 50451144,3937,7335,51
CK (Championat Kvalitet)RosaMangler bildeGruppe 50451244,3937,7335,51
EXCELLENTRødMangler bildeGruppe 50452144,3937,7335,51
VERY GOODBlåMangler bildeGruppe 50452244,3937,7335,51
GOODGulMangler bildeGruppe 50452344,3937,7335,51
SUFFICIENTGrønnMangler bildeGruppe 50452444,3937,7335,51
BARN OG HUNDGrønn/OransjeMangler bildeGruppe 50452944,3937,7335,51
CK (Championat Kvalitet)RosaMangler bildeGruppe 70471240,0034,0032,00
EXCELLENTRødMangler bildeGruppe 70470140,0034,0032,00
VERY GOODBlåMangler bildeGruppe 70470240,0034,0032,00
GOODGulMangler bildeGruppe 70470340,0034,0032,00
SUFFICIENTGrønnMangler bildeGruppe 70470440,0034,0032,00
BARN OG HUNDGrønn/OransjeMangler bildeGruppe 70470940,0034,0032,00
CERTIFIKATNasjonalfargetMangler bildeGruppe 60460149,5942,1539,67
Res. CERTLys blåMangler bildeGruppe 50452544,3937,7335,51
DELTAGERRød/Valgfri farge sidebåndMangler bildeGruppe 80480136,5131,0429,21
BIS BrukshundRødMangler bildeGruppe 12b0526076,2576,2576,25
BIS 2 BrukshundBlåMangler bildeGruppe 2b0426662,7954,1851,31
BIS 3 BrukshundGulMangler bildeGruppe 2b0426762,7954,1851,31
BIS 4 BrukshundGrønnMangler bildeGruppe 2b0426862,7954,1851,31
BIR BrukshundRød/GulMangler bildeGruppe 5b0458549,2942,6340,41
BIM BrukshundRød/GulMangler bildeGruppe 5b0458649,2942,6340,41
BEST IN SHOW Valp (ekstra stor)Rosa/CeriseMangler bildeGruppe 1305302139,19139,19139,19
BEST IN SHOW ValpCerise/RosaMangler bildeGruppe 120520171,3571,3571,35
BIS 2 ValpBlå/RosaMangler bildeGruppe 20420457,3948,7845,91
BIS 3 ValpGul/RosaMangler bildeGruppe 20420557,3948,7845,91
BIS 4 ValpGrønn/RosaMangler bildeGruppe 20420657,3948,7845,91
BIS 5 ValpOransje/RosaMangler bildeGruppe 20420857,3948,7845,91
BEST I GRUPPEN ValpBlå/Hvit/RosaMangler bildeGruppe 40440546,1039,1936,88
BIG 2 ValpBlå/RosaMangler bildeGruppe 40440646,1039,1936,88
BIG 3 ValpGul/RosaMangler bildeGruppe 40440746,1039,1936,88
BIG 4 ValpGrønn/RosaMangler bildeGruppe 40440846,1039,1936,88
BIG Reserve ValpOransje/RosaMangler bildeGruppe 40441446,1039,1936,88
BEST I RASEN ValpRød/Gul (Rosa innerring)Mangler bildeGruppe 50450544,3937,7335,51
BEST I MOTSATT KJØNN ValpGrønn/Hvit (rosa innerring)Mangler bildeGruppe 50450744,3937,7335,51
Hederspremie ValpLilla (rosa innerring)Mangler bildeGruppe 50453844,3937,7335,51
DELTAGER ValpRosa/LillaMangler bildeGruppe 80480236,5131,0429,21
BESTE JUNIORRødMangler bildeGruppe 120522071,3571,3571,35
BESTE JUNIOR 2BlåMangler bildeGruppe 20422257,3948,7845,91
BESTE JUNIOR 3GulMangler bildeGruppe 20422357,3948,7845,91
BESTE JUNIOR 4GrønnMangler bildeGruppe 20422457,3948,7845,91
BESTE JUNIOR ReserveOransjeMangler bildeGruppe 20422757,3948,7845,91
BIR JuniorRød/GulMangler bildeGruppe 50456144,3937,7335,51
BIM JuniorGrønn/HvitMangler bildeGruppe 50456444,3937,7335,51
BESTE UNGHUNDRødMangler bildeGruppe 120521171,3571,3571,35
BESTE UNGHUND 2BlåMangler bildeGruppe 20421957,3948,7845,91
BESTE UNGHUND 3GulMangler bildeGruppe 20422057,3948,7845,91
BESTE UNGHUND 4GrønnMangler bildeGruppe 20422157,3948,7845,91
BESTE UNGHUND ReserveOransjeMangler bildeGruppe 20422657,3948,7845,91
BIR UnghundRød/GulMangler bildeGruppe 50456044,3937,7335,51
BIM UnghundGrønn/HvitMangler bildeGruppe 50456344,3937,7335,51
BESTE VETERANRød/GråMangler bildeGruppe 120521071,3571,3571,35
BESTE VETERAN 2Blå/GråMangler bildeGruppe 20421657,3948,7845,91
BESTE VETERAN 3Gul/GråMangler bildeGruppe 20421757,3948,7845,91
BESTE VETERAN 4Grønn/GråMangler bildeGruppe 20421857,3948,7845,91
BESTE VETERAN ReserveOransje/GråMangler bildeGruppe 20422557,3948,7845,91
BIR VeteranRød/Gul (Grå innerring)Mangler bildeGruppe 50455944,3937,7335,51
BIM veteranGrønn/Hvit (Grå innerring)Mangler bildeGruppe 50456244,3937,7335,51
BESTE AVLSKLASSELilla/HvitMangler bildeGruppe 120521571,3571,3571,35
HP AvlsklasseLilla/HvitMangler bildeGruppe 50454044,3937,7335,51
BESTE OPPDRETTERKLASSELilla/HvitMangler bildeGruppe 120521671,3571,3571,35
HP OppdretterklasseLilla/HvitMangler bildeGruppe 50454144,3937,7335,51
LEDERRød/SortMangler bildeGruppe 90490138,2832,5330,62
SEKRETÆRBlå/SortMangler bildeGruppe 90490238,2832,5330,62
SEKRETARIATGul/SortMangler bildeGruppe 90490338,2832,5330,62
PLASSJEFGrønn/SortMangler bildeGruppe 90490438,2832,5330,62
VETRINÆRSortMangler bildeGruppe 100500334,8029,5827,84
DOMMERRødMangler bildeGruppe 100500434,8029,5827,84
RINGSEKRETÆRBlåMangler bildeGruppe 100500534,8029,5827,84
DOMMERASPIRANTRosaMangler bildeGruppe 100500634,8029,5827,84
DOMMERELEVCerise (rosa)Mangler bildeGruppe 100500734,8029,5827,84
RINGSEKRETÆRELEVLys blåMangler bildeGruppe 100500834,8029,5827,84
ASSISTENTGrønnMangler bildeGruppe 100500934,8029,5827,84
SKRIVERGulMangler bildeGruppe 100501034,8029,5827,84
ORDONANSRosaMangler bildeGruppe 100501234,8029,5827,84
FUNKSJONÆRRosaMangler bildeGruppe 100501334,8029,5827,84
SløyfebåndRødMangler bildeSløyfer0900155,6647,3144,53
SløyfebåndBlåMangler bildeSløyfer0900255,6647,3144,53
SløyfebåndGulMangler bildeSløyfer0900355,6647,3144,53
SløyfebåndGrønnMangler bildeSløyfer0900455,6647,3144,53
SløyfebåndRosaMangler bildeSløyfer0900555,6647,3144,53
SløyfebåndLillaMangler bildeSløyfer0900655,6647,3144,53
SløyfebåndHvitMangler bildeSløyfer0900755,6647,3144,53
SløyfebåndOransjeMangler bildeSløyfer0900855,6647,3144,53
SløyfebåndRød/GulMangler bildeSløyfer0901055,6647,3144,53
SløyfebåndGrønn/HvitMangler bildeSløyfer0901155,6647,3144,53
SløyfebåndNasjonalfargetMangler bildeSløyfer0901255,6647,3144,53
SløyfebåndSort/Rød/GulMangler bildeSløyfer0901355,6647,3144,53
SløyfebåndBlå/HvitMangler bildeSløyfer0901455,6647,3144,53
SløyfebåndRød/GrønnMangler bildeSløyfer0901555,6647,3144,53
SløyfebåndRød/HvitMangler bildeSløyfer0901655,6647,3144,53
SløyfebåndLilla/HvitMangler bildeSløyfer0901755,6647,3144,53
SløyfebåndLilla/RosaMangler bildeSløyfer0901855,6647,3144,53
SløyfebåndRød/RosaMangler bildeSløyfer0901955,6647,3144,53
SløyfebåndBlå/RosaMangler bildeSløyfer0902055,6647,3144,53
SløyfebåndGul/RosaMangler bildeSløyfer0902155,6647,3144,53
SløyfebåndGrønn/RosaMangler bildeSløyfer0902255,6647,3144,53
SløyfebåndSort/OransjeMangler bildeSløyfer0902355,6647,3144,53
SløyfebåndGrå/RosaMangler bildeSløyfer0902455,6647,3144,53
SløyfebåndLys blåMangler bildeSløyfer0902555,6647,3144,53
Gå til handlekurv

Kontaktinformasjon

Flaggfabrikken AS
Bakkaneveien 24
3267 Larvik
Tlf: 33 13 96 10
mandag-fredag 0830-1600
post@flaggfabrikk.no

Flaggfabrikken a.s

Vår kunnskap og erfaring er din trygghet. Flaggfabrikken a.s har det du trenger. Vi er løsningsorientert og yter høy service. Ta kontakt, så hjelper vi deg med å finne det rette for deg, skolen eller barnehagen din, idrettslaget eller din bedrift.